خدمات عروسی – انتخاب لباس عروس

مزون های لباس عروس ,آتلیه های عکاسی ,لباس برای آقای داماد,تزئین ماشین عروس و دسته گل عروس و ….جزو خدمات عروسی می باشد.اگر بخواهیم درباره هریک از این ها صحبت کنیم باید هزاران صفحه بنویسم,اما برای اینکه شما خوانندگان عزیز هم خسته نشوید و هم کمکی به شما در برپایی این جشن زیبا کرده باشیم برای شما از انتخاب لباس عروس میگوییم.

خدمات عروسی

چه اندامی چه نوع لباس عروسی را باید انتخاب کند

سعی کنید در انتخاب لباس عروس نهایت دقت را به خرج دهید. در جشن عروسی شما از آرایش تا لباس,شنیون مو ,زیرآلات شما همه و همه زیر ذره بین می باشد پس دقت کنید.سعی کنید واقع بینانه  و با توجه به شرایط اندام خود لباس انتخاب کنید.شاید به یکی از مزون های لباس عروس که خدمات عروسی را انجام بدهند سر بزنید از لباسی خوشتان آمد,اما در تنتان زیبا نبود یا برعکس ,برای انتخاب لباس عروس سعی کنید لباس هایی که به شما پیشنهاد شده را بپوشید و بدون دلیل رد نکنید.

عروس خانم های قد بلند چه نوع لباس عروسی را بپوشند.

سعی کنید لباس هایی که انتخاب می کنید یقبه های ایستاده و یا آستین های بلند نداشته باشند این ویژگی ها شما را بیش از حد معمول قد بلند می کند.

بهترین لباس عروس برای  عروس خانم های قد کوتاه

عروس خانم هایی که قد کوتاهی دارند نباید لباس هایی انتخاب کنند که دامن آن ها پف زیادی داشته باشد  چون این ویژگی آن ها را کوتاه قد تر نشان می دهد.بهترین گزینه برای این افراد دامن های فون یا ماکسی بلند می باشد.که قد این افراد را بلندتر نشان می دهد.

عروس خانم هایی با اندامی به شکل ساعت شنی:

اندامی شبیه به ساعت شنی به اندامی گفته می شود قسمت شانه های فرد پهنتر از قسمت کمر می باشد و کمر باریکتری دارند.در دنیای مدل و مد این افراد بهترین شکل اندام را دارند.ستارگان هالیودی چون کاترین زتا جونز و اسکارلت جوهانسون دارای این نوع اندام می باشند.بهترین انتخاب برای افرادی با این اندام لباس هایی هست که یقه آن ها دکلته می باشد و دامن های آنها دنباله دار و بلند می باشد .لباس هایی مانند مدل ماهی بهترین انتخاب هستند.

خدمات عروسی

خدمات عروسی و انتخاب لباس

عروس خانم هایی که اندامی پر دارند:

اگر شما از آن عروس هایی هستید که اندامتان پر می باشد باید لباس هایی بگیرید که در ناحیه کمر لباس برش هایی داشته باشد و همه این برش ها نا متقارن باشد.یقه این نوع لباس ها به شکل قلب  دکلته می باشد.

 

خدمات عروسی

عروس خانم هایی به شکل گلابی :

به خانم هایی که این نوع اندانم را دارند اندامی به سبک بریتانیای ی گفته می شود.در این نوع اندام  باسن فرد دارای قوس می باشد و شکل باسن گرد می باشد.بهترین  انتخاب برای این نوع افراد لبس هایی کاملند بلند با تناسب به بالا تنه فرد می باشد.

خدمات عروسی