باغ عروسی | تالار عروسی | سالن عروسی

گالری تصاویر باغ عروسی ملک

گالری تصاویر باغ عروسی کاخ سفید

گالری تصاویر سالن عروسی باغ سفید

گالری تصاویر باغ عروسی والا

گالری تصاویر باغ عروسی صدرا

گالری تصاویر باغ عروسی تاج

گالری تصاویر باغ عروسی روما

گالری تصاویر باغ عروسی باران

گالری تصاویر باغ نارسیس

گالری تصاویر باغ ۷۷۰

گالری تصاویر باغ ۲۰

گالری تصاویر باغ ویان

 

گالری تصاویر باغ

در تعیین محل برگزاری مراسم عروسی نکاتی مانند :

تعداد مهمانان , فصل برگزاری عروسی , آب و هوای منطقه , مسافت , فرهنگ و آداب و رسوم خانواده ها را در نظر بگیرید . اگر تاریخ عروسی شما ، یکی از اعیاد و یا روزهای خاص است، هرچه سریع تر نسبت به رزور تالار و یا باغ اقدام کنید. چراکه ممکن است در تاریخ مورد نظر شما ، تالار ها و باغ های مناسب رزرو شده باشند .

 

۵معیار مهم برای انتخاب محل برگزاری  مراسم جشن عروسی

 یکی از مهمترین و اصلی ترین بخش های برنامه ریزی جشن عروسی ، انتخاب تالار یا باغ محل برگزاری مراسم است. حداقل شش ماه قبل از تاریخ برگزاری عروسی خود باید نسبت به انتخاب تالار عروسی خود اقدام کنید. برای انتخاب تالار یا باغ عروسی ، باید نکات ریز و درشت را در نظر بگیرید و معیارهای زیادی را در ذهن داشته باشد. در اینجا برخی از مهمترین معیارها برای انتخاب تالار یا باغ محل برگزاری عروسی را ذکر می کنیم .

 

  موقعیت و دسترسی شهری

 تالار محل برگزاری جشن عروسی شما می بایست از نظر موقعیت جغرافیایی و دسترسی شهری ، وضعیت مناسبی داشته باشد. شاید مهمترین موضوع در انتخاب تالار عروسی همین باشد سعی کنید تالار یا باغ محل برگزاری عروسی را در نزدیکی آرایشگاه عروس و آتلیه عکاسی خود انتخاب کنید چرا که خود شما هم می بایست این مسیر را طی کنید و چنانچه این اماکن دور از هم باشند ، دیر در جشن خود حاضر خواهید شد .

 

ظرفیت سالن پذیرایی عروسی

 وسعت تالار یا باغ محل برگزاری جشن عروسی شما ارتباط مستقیم با تعداد مهمانان شما دارد. اگر تعداد مهمانان شما کم هستند ، سالن بزرگ و وسیع برای برگزاری عروسی شما مناسب نیست چرا که مهمانان شما در آن پراکنده می شوند و عروسی شما خلوت و سرد به نظر می رسد. بنابراین در صورتی که تعداد مهمانان شما کم هستند ، یک سالن کوچکتر را برای پذیرایی در نظر بگیرید.

 

سقف سالن پذیرایی

 سقف سالن یا تالار پذیرایی باید بلند باشد . سالن های با سقف کوتاه دلگیر هستند و مهمانان احساس خفگی خواهند کرد. سقف تالار از نکاتی است که حتما باید در هنگام انتخاب تالار محل برگزاری عروسی ، به آن دقت کنید زیرا برای فیلم برداری و استفاده از وسایل فیلم برداری مانند کرین یا کیبل کمرا سقف بلند مناسب میباشد .

 

پارکینگ اتومبیل ها

 پارکینگ یکی از مهمترین امکاناتی است که باید به آن توجه کنید. تالار پذیرایی یا باغی که جشن عروسی خود را در آن برگزار می کنید حتما باید مجهز به پارکینگ برای اتومبیل ها باشد. قطعا بیشتر مهمانان شما با اتومبیل شخصی خود به عروسی شما می آیند و علاقه ندارند مدت زیادی را در خیابان های اطراف به دنبال جای پارک بگردند و در نهایت نگران امنیت اتومبیل خود باشند .

 

سرویسهای بهداشتی و سایر امکانات

 سرویسهای بهداشتی را فراموش نکنید. خصوصا اگر عروسی شما در فصل های سرد سال برگزار می شود حتما بررسی کنید که سرویسهای بهداشتی به اندازه کافی وجود داشته باشند و در عین حال تمیز و بهداشتی هم باشند . علاوه بر این محل سرویس ها و مسافت آنها تا محل جشن هم خیلی مهم است . امکانات دیگری مثل اتاق بازی بچه ها ، رختکن های زنانه و … نیز از نکاتی هستند که می بایست به آنها توجه کنید.